Close
Skip to content
Kurumsal

1982’den bugüne faaliyet gösterdiği alanlarda liderliğini sürdüren Gernaz Tekstil, aylık 2 milyon metrekare üretim kapasitesiyle Avrupa’nın sayılı üreticileri arasında yerini almaktadır. Toplam 10 000m²’lik işletme sahasında iplik, dokuma, boya, baskı, brode ve konfeksiyon aşamalarından oluşan entegre bir üretim konsepti uygulanmaktadır.

Gernaz Tekstil, belirlediği ilkeler doğrultusunda Türkiye’de tekstil endüstrisinde hem üretici hem de ihracatçı kategorisinde sahip olduğu paydayı Ar-ge ve inovasyon çalışmalarıyla her geçen gün büyütmektedir.

Firmanın ihracat politikası; Türkiye’nin dış ticaret eksikliğini tamamlamak ve ihracat seviyelerini yükseltmektir. Bu doğrultuda tasarımlarının kapılarını tüm dünya ülkelerine açmaktadır.

Genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarında yüksek performans kültürünü benimsemekle birlikte yenilikçi bakış açısı ve disiplinler arası çalışmaları destekleyen yaklaşımlarıyla alanında örnek teşkil etmektedir.

Gernaz Tekstil piyasalar hakkındaki bilgi ve deneyimini kullanarak faaliyet alanlarını arttırarak, alanında Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan nitelikli bir firma konumundadır.

 
Anlık İleti Gönder
Yardıma İhtiyacınız var mı?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?